دوره آموزشی خیانت

1,650,000 تومان

 

دوره جامع آگاهی از خیانت، از پیشگیری و درمان تا تقویت رابطه

تو این دوره 6 ساعته، من به همراه یکی از مجرب‌ترین زوج‌درمانگرهایی که می‌شناسم، قراره علاوه بر ورق زدن آخرین یافته‌های پژوهشی حول محور عوامل آسیب زننده به رابطه، ببینیم خیانت چیه!؛ چه ابعادی داره! چطور میاد وارد زندگی‌هامون میشه و چطور میشه ازش پیشگیری کرد و یا اگر وارد زندگی‌مون شده مسیرهای درمان اون کدومند!….

دسته بندی ها

دوره آموزشی خیانت؛ تو این دوره قراره ریز و درشت نکات مربوط به خیانت، از جمله تعریف، انواع، زوایای آشکار و پنهان اون و مجموعه‌ای از سال‌ها مشاهدات بالینی از رایج‌ترین انواع خیانت در ایران رو در کنار آخرین یافته‌های مهم پژوهشی مرور کنیم و مسیرهای تقویت رابطه برای جلوگیری از آسیب پذیری رابطه رو یاد بگیریم.

همچنین در این دوره قراره به سوالاتی چون؛ آیا عشق برای پیشگیری از خیانت کافیه. عوارض و پیامدهای مرزشکنی‌ها کدومند. فردی که یکبار خیانت کرده، ممکنه دوباره تکرار کنه!؟؛ آیا خیانت اصلا درمان پذیره!؛ عوامل موثر در بهبودی دنیای بعد از خیانت چیه!. و چه نکات مهمی رو برای احیای رابطه باید یاد بگیریم! پاسخ بدیم.

فایل صوتی آشنایی با دوره جامع آگاهی از خیانت

با شرکت کردن در این دوره چه مطالبی را یاد می‌گیرید؟

از آشنایی با مفهوم سخت و پیچیده‌ای چون خیانت، تا مسیرهایی که این بحران میاد و وارد رابطه‌مون میشه و پاسخ به سوالات مهمی چون؛ چطور رابطه‌مون رو روز به روز بهتر کنیم!؛ خیانت بیشتر از چه دری وارد میشه!؛ چه پیامد‌هایی رو به همراه داره!؛ آیا خیانت قابل درمانه؟ و مسیرهای پیشگیری و درمان اون کدومند!؟

مدرس دوره آموزشی خیانت کیست؟

  1. امید امانی دکتری روان‌شناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی
  2. ثنا پیکانی  دکتری روان‌شناسی بالینی، گرایش زوج و خانواده از دانشگاه شهید بهشتی

خدمات اصلی دوره

6 ساعت فایل صوتی در دوره آموزش خیانت که در هر جلسه بخش اول رو دکتر امانی به ارائه خیلی ساده و کاربردی آخرین پژوهش‌های این حوزه پرداخته و در بخش دوم دکتر پیکانی به ارائه کاربردی محتوای موجود در سرفصل‌ها و تجارب بالینی می‌پردازن.

بعد از خرید دوره جامع “آگاهی از خیانت، از پیشگیری و درمان تا تقویت رابطه” چه چیزهایی دریافت می‌کنید؟

یک بسته 6 ساعته و صوتی و آگاهی‌بخش حول محور آخرین یافته‌های علمی پیرامون خیانت و مسیر منتهی به اون، پیامد‌ها، پیشگیری و درمان.

این دوره آموزشی خیانت مناسب چه کسانی هست؟

کلیه افراد بزرگسالی که قراره که وارد رابطه عاطفی بشن (آشنایی‌های پیش از ازدواج)؛ افرادی که در رابطه عاطفی قرار دارن و نیاز به آگاهی‌های بیشتری برای حفظ و تقویت رابطه‌شون احساس می‌کنن. و عزیزانی که به هر دلیلی رابطه‌شون در معرض خطر قرار گرفته و نیاز دارن تا اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری رو از مسیر درمان بشنون…

انتهای دوره چه چیزی کسب می‌کنید؟

از آشنایی با مفهوم سخت و پیچیده‌ای چون خیانت، تا مسیرهایی که این بحران میاد و وارد رابطه‌مون میشه و پاسخ به سوالات مهمی چون؛ چطور رابطه‌مون رو روز به روز بهتر بکنیم!؛ خیانت بیشتر از چه دری وارد میشه!؛ چه پیامد‌هایی رو به همراه داره!؛ آیا خیانت قابل درمانه! و مسیرهای پیشگیری و درمان اون کدومند!؟

فیلم آموزشی نحوه خرید دوره خیانت

سوالات متداول دوره خیانت

چون خلاصه 12 کتاب مطرح و بین المللی در حوزه پیمان شکنی زناشویی رو در این محتوا به ساده‌ترین و کاربردی‌ترین شکل خواهید داشت.

بله، محتوای این دوره معادل یک کارگاه 10 ساعته پیمان شکنی و رابطه می‌‎باشد.

نکات تعیین کننده و مربوط از جمله مرزها کاملا تشریح میشه تو این دوره.

دوره آموزشی خیانت

بله، در جلسه 4 و 5 کامل بحث میشه در موردش.

بله، در جلسه 4 تا 6 به پیشگیری و مسیر درمان خیانت پرداخته می‌شود.

بدون تردید، نکات مهم رابطه، مرزبندی و پیمان شکنی از جمله مباحث مهم این دوره هستش.

نیاز به دانش خاصی نیست و به سادگی محتوای آخرین کتب و مقالات حوزه پیمان شکنی در ترکیب با تجارب بالینی قرار گرفته است.

تو این دوره تلاش کردیم تا در کنار محتوای غنی و علمی، از تجارب اتاق‌های درمان هم بگیم که به آگاهی هرچه بیشتر ما از این ترومای پر آسیب کمک می‌کنه.